Používaním stránok www.PodSplavom.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.

Garantbaits Chytacie Boilies potápavé 14,16,20mm 250 ml

Garantbaits Chytacie Boilies potápavé 14,16,20mm 250 ml

Chytačky banán - kreveta – je boilies použiteľné na každej rybačke. Vďaka praktickému baleniu obsahuje rôzne veľkosti boilies 14,16,20 mm, ktoré podľa potreby a aktivít kapra viete kombinovať. Okrem príchute banán - kreveta je obsah obohatený o korenistú zložku Gold Robin s Milk Secret ako aj pol na pol Spice Robin a Fresh Prawn.

Chytačky Black Orient – boilies, ktorý sa konečne dostáva aj do podoby praktického balenia a nesmie chýbať vo vašom vaku. Chytačky majú orientálny nádych z prírodných indických olejov spolu s červeným cesnakom, krabmi a rakmi po fermentácii. Skúste v našich vodách aj niečo iné. Balenie obsahuje rôzne veľkosti guličiek, ktoré sú veľmi praktické podľa potreby.

Chytačky Krab-Krill – sú vhodným pomocníkom pri celoročnom chytaní kaprov. Obsahujú krevety, kraby a rôzne kôrovce. Pridanou hodnotou chytačiek Krab-Krill je Krill Liquid a Black Pepper. V balení sú aj rôzne veľkosti 14,16,20 mm. Dodávajú sa v praktickom balení 250ml.

Chytačky Maxi-Liver/Scopex – majú univerzálne použitie pri love kaprov. Obsahujú zvýšený extrakt z pečene spolu so scopexom. Sú obohatené o liver enzym powder 30%  čo  výrazne zvyšuje šance na úspech. Ako každá rada GB chytačky aj Maxi-Liver/Scopex má rôzne veľkosti guličiek 14,16,20 mm a dodáva sa v praktickom balení 250ml.

Napísať hodnotenie

    Zlé           Dobré

  • Kód produktu: Garantbaits Chytacie Boilies potápavé mix 250 ml
  • Dostupnosť: Skladom
  • 7,67€
  • Bez DPH: 6,39€

Dostupné možnosti

Štítky: Garantbaits, Chytacie, Boilies, potápavé, mix, 14-16-20mm, 250ml

Boilies Black Orient –Vysoká nutričná hodnota čiernej guličky a zloženie tejto orientálnosti pozos..
10,20€
Bez DPH: 8,50€